UA-10833878-1
Mobirise

Taidzi deja ar vēdekli  online 

no septembra 2021. - pašlaik pieteikšanās
Iespēja apgūt dejisko un meditatīvo 18 taidzi kustību sekvenci ar vēdekli online un attālinātās nodarbībās tiešsaistē ZOOM.


24 teorētiski - praktiskas nodarbības online

Bonusā (visa 24 nodarbību cikla dalībniekiem):

4 ZOOM sesijas ar skolotāju Evitu - pie nodarbību satura ir atzīmēts, kuras tieši reizes tās būs  (piemēram: 4 ceturtdienas 15:00 - 16:00, pēdējā)

4 taidzi grupas nodarbības ārpus telpām 2022 gada pavasarī Martā - Aprīlī.

Iespēja skatīties kurs nodarbību ierakstus vēl 1 mēnesi pēc kursa noslēguma. Ja turpināsiet mācīties nākamos taidzi vēdekļa online kursus, iespēja saglabāsies kamēr vien mācāties mūsu Taidzi studijā online. 


 Septiņu zvaigžņu pavasara svētki jeb gadumijas deja: 18 vēdekļa kustību sekvence” (七星春節太極扇 Qīxīng chūnjié Tàijí shàn).


Šī ir ļoti sena, vienkārša un spēcīga īsā kustību sekvence, kas ne vien sniedz ieskatu vēdekļa kustību dinamikā un pamat nozīmēs, bet tā arī ir mācība par cji (氣 qì) enerģijas spēku, virzību un labvēlību, kā to sajust un izmantot savā dzīvē. Visa sekvence ir kā stāsts par savu nodomu manifestāciju dzīvē, realitātes radīšanu. Tāpēc arī nosaukumā ir vārds “Pavasara svētki”, kas ir īpašais laiks - enerģiju maiņu robežstāvoklis. Senās taidzi dejas ar vēdekli ir dziļi saistītas ar Tradicionālo Ķīnas 24 sezonu kalendāru un enerģiju maiņām dabā. Taidzi dejā ar vēdekli Jūs izdejojat un vienlaicīgi sabalansējat savas piecu elementu enerģijas ar visuma un sezonālajām enerģijām.


Šo sekvenci var izpildīt vienatnē, grupā vai pārī, tai ir dažādas variācijas un saspēļu iespējas. Iedziļināsimies kustību būtībā un stāstos, kurus rada dzejiskie kustību nosaukumi, piemēram “Debesu feja kaisa ziedus”, “Svētais pūķis Šenluns pagriež galvu”, “ Nolaist priekškaru un pārvaldīt pasauli”


Pēc tam būs iespēja turpināt nodarbības, apgūstot sarežģītāku Septiņu zvaigžņu (七星 太極 Qīxīng Tàijí) tradīcijas  taidzi vēdekļa dejas kustību secības ciklā “Gadalaiki: Pavasaris, Vasara, Rudens, Ziema.”  (kopā 144 kustību cikls)


Evita ar šo seno taidzi dejas praksi ar vēdekli iepazinās studiju laikā Taivānā un turpina attīstīt  Septiņu zvaigžņu (七星 太極 Qīxīng Tàijí) tradīciju savā taidzi praksē. Šajā praksē ir savijusies pieredze gan no Jan stila taidzi, gan no taidzi dejas šamaniskajiem pirmssākumiem. Deja kā sens gara prakses  rituāls, Ļoti maz šādu taidzi vēdekļa dejas kustību sekvenču ir saglabājies līdz mūsdienām. Dažādu vēsturisku iemeslu dēļ - autentiskās prakses ir zudušas.  Septiņu zvaigžņu (七星 太極 Qīxīng Tàijí) tradīcijas vēdekļa dejā ir saglabājies ritms, gadskārtu cikls un stāsts. Tas ir piesātināts ar nozīmēm un tēliem, Tā ir Evitas sirds aizraušanās mūža garumā: saglabāt, kopt un dalīties ar šo īpašo pieredzi.


No 2021.gada septembra - jauna grupa online: TAIDZI DEJA AR VĒDEKLI “Pavasara svētki”


24 nodarbību cikls, bonusā - 4 ZOOM sesijas ar Evitu, 4 grupas nodarbības pieredzes un praktizēšanas nostiprināšanai dabā (piem. kādā no Rīgas parkiem.) Katru nedēļu būs pieejams jaunas nodarbības ieraksts un teorētiskais materiāls (tiem, kuri to izvēlēsies papildus) , ierakstus varēsiet skatīties 6 mēnešu garumā un atkārtot iepriekš apgūto..

ZOOM tiešsaistē dalībnieku skaits ir ierobežots (maksimums - 5), lai varētu sniegt atbildes katram un izsekot kustību izpildei online. Kurš pirmais piesakās un apmaksā dalību - tiem tad ir arī šī iespēja! 


Aptuvena nodarbību struktūra. Katrai nodarbībai būs teorētiskā un praktiskā daļa:


1. Ievadnodarbība. Kā notiks online nodarbības Taidzi praktizēšana ar vēdekli, kā tas ietekmē mūsu ikdienas taidzi praksi, kustību koordināciju un sajūtas taidzi kustībā. 18 taidzi kustību sekvences struktūra un apgūšanas forma. Enerģiju līdzsvars taidzi kustībās ar vēdekli. Sazemēšanās vingrinājumi vēdekli. “Pūķis Šenluns groza galvu” un “Debesu feja kaisa ziedus”. Īss ieskats nodarbībā tiešsaistē zoom. ZOOM.


2.”Sākums” un “Enerģija grimst eliksīra laukā” - kustību atšķirības tikai roku kustību sekvencēs un dejā ar vēdekli.


3. “Visuma cilvēks koncentrē enerģiju.” Praktizētāja enerģija, struktūra un visums. Debesis un Zeme, Svētais cilvēks Ķīniešu filosofiskajā sistēmā.


4. “Pirmie asni dīgst. “ Pirmās četras kustības . Taidzi kustību sekvences ar vēdekli struktūra un uzbūve. 


5.  Atkārtojam, praktizējam un precizējam 1-4. kustību un sazemēšanās kustības.  12 kustību taidzi deja ar vēdekli. 


6. “Noķert krītošo zvaigzni un pavadīt”. Vingrinājumi ar vēdekli ķermeņa elastībai dinamikā un plašākām kustībām.


7. “Uzkrājam, kārtojam piecu elementu enerģijas. Piecas transformācijas fāzes. “ Piecu elementu teorija Ķīnas metafizikā un kā to izmantojam taidzi kustībā ar vēdekli. Vasaras saulgriežu spēks taidzi dejas ar vēdekli sekvencē "Peonija uzzied". ZOOM.


8. Piecas transformācijas fāzes un “Svētais pūķis Šenluns groza galvu”


9. “Pārmaiņu spēks maina pasauli.”


10. “Pārmaiņu spēks maina pasauli.” divas debesspuses. 


11. “Pārmaiņu spēks maina pasauli.” četras debesspuses.


12. Pirmās 8 kustības kopā. Visi virzieni. Atkārtojums. 


13. “Persiki debesu dārzā”. Nodomu manifestācijas process kustībā - žestā- vēdekļa atvēršanas procesā


14.Iestumt laivu plūsmā”. Ķermeņa koordinācija, plūsma kustībā un dzīvē.


15. “Nolaist priekškaru un pārvaldīt pasauli”. Sazemēšanās vingrinājums. 


16. 9-11. kustību dinamiskā secība uz visām debesspusēm.


17. 1-11. kustības plūsmā. Atkārtojums. Neskaidrību precizēšana. ZOOM


18. “Debesu feja kaisa ziedus” 


19. “Vējš aizslauka rudens lapas” dažādi izpildīšanas varianti. 


20. “Pavasaris atgriežas uz zemes”. 


21. “Plūmju ziedi atveras” , “Taureņi izlido”, “Atgriešanās mājās.” 


22. “Enerģijas saņemšana. Nobeigums”


23. Visa sekvence kopā. Meditācija.


24. Visa sekvence - kopīga praktizēšana. Neskaidro jautājumu precizēšana. Pieredzes apmaiņa. Jautājumi, atbildes. Sarunas ar pasniedzēju. Bez ieraksta. ZOOM


Lai macītos taidzi deju ar vēdekli, ir nepieciešamas priekšzināšanas taidzi praksē. 

Ja iepriekš neesat pie mums mācījušies un nav zināms iesildīšanās vingrinājumu komplekss un tā būtība, tad iespējams - būs nepieciešama kāda papildnodarbība 2 stundu garumā, lai tos apgūtu, par atsevišķu dalības maksu - 75 Eur. Par to varam vienoties pēc pirmās vai ievadnodarbības, kad sapratīsiet, vai tas jums ir nepieciešams, jo taidzi teorētiskos un praktiskos pamatus šajā nodarbību ciklā neizskaidroju.


Dalība nodarbībās “Taidzi deja ar vēdekli” ( 24 nodarbību cikls):


*** Pieteikšanās līdz 30. augustam. Agrā dalības maksa spēkā - piesakoties līdz 30.08 . ***

Ja nepaspējat uz noteikto ZOOM sesijas laiku, pēc tam būs pieejams ieraksts. Nodarbību ieraksti pieejami visu kursa laiku un vēl vienu mēnesi - kopā 7 mēnešus, varēsiet mācīties, atkārtot  un praktizēt sev ērtā laikā!


 Agrā pieteikšanās un dalības maksa līdz 30.08. 444 Eur,

pēc 30.08. - 480 Eur

Par vēdekli - papildus 30 Eur. Varu izsūtīt pa pastu. 

Kursu papildiniošs materiāls pdf formā - papildus 50 Eur 

Dalītais maksājums 3x 180 Eur,


**** Pēdējai ZOOM sesijai ieraksta nebūs - tā ir iecerēta kā neskaidro jautājumu precizēšana, jautājumi, atbildes, pārdomas un dalībnieku sarunas ar pasniedzēju par pieredzi mācoties un praktizējot "Taidzi deju ar vēdekli."

 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un nospiediet "piesakos".

1-2 darbadienu laikā sazināsimies ar jums un precizēsim dalību, apstiprināsim to epastā, pēc tam saņemsiet no mums epastā priekšapmaksas rēķinu. 

Dalības reģistrācija no jūsu puses tiek apstiprināta ar maksājumu. Pēc rēķina apmaksas - saņemsiet saiti dalībai pirmajā nodarbībā. Pēc katras nodarbības tiek izsūtīta saite ar nodarbības ierakstu un saite dalībai nākošajā nodarbībā.